Na wstępie chciałam podziękować marce Brooks za możliwość przetestowania butów Brooks Bedlam. Mam już je ponad miesiąc i jestem z nich bardzo zadowolona. Wygląd jest świetny i przypadł mi do gustu. Są bardzo dziewczęce, oczywiście chodzi o wersję damską.

Bałam się, że brak wzmocnienia na czubku sprawi, że od razu zrobi mi się tam dziura (mam skłonność do tego... Asics i Adidas nawet ze wzmocnieniem już poległy), ale nie ma się czego bać, są bardzo wytrzymałe. Świetnie się dopasowują, dzieki czemu moja stopa doskonale trzyma się buta.

Zdecydowanie są to buty dla osób, które dużo biegają. Ja przy wyborze butów zwracam uwagę na amortyzację. Biegam w 90% po asfalcie, więc but musi być dobry, szczególnie że borykam się z problemami stawów... więc wysoko zamortyzowany but to podstawa. I to na pewno znajdziecie w Brooks Bedlam. Zastosowany tutaj system DNA AMP zapewnia bardzo dużo amortyzacji!

Brooks Bedlam - recenzja (#2)

Moje pierwsze wrażenia...

Pierwszy bieg to około 11km. Miałam wrażenie, że biegnę w sprężynujących skarpetkach. Odbijałam się jak piłeczka od asfaltu. But doskonale trzyma się stopy i nic nigdzie nie uwiera, ani nie obciera. Może to dzięki specyficznemu wykończeniu butów - cholewka jest zakończona tak jakby skarpetką, brak zgrubień na pięcie daje dużą wygodę. Dodatkowo język buta jest przytwierdzony na stałe z jednej strony, nigdy się nie zawija, jest tam gdzie powinien być. Same plusy minusów brak :)

Brooks Bedlam - recenzja (#3)

Przebiegłam w nich już ponad 300km, a wyglądają jak nowe. Zaliczyłam w nich start w polówce i znów mnie mega zaskoczyły. Po starcie często bolą mnie stopy tu nic, są mega skrętne, lekkie... no bajka.

Dziwi mnie, że mało są doceniane w Polsce, a za oceanem przodują w maratonach.

Czyli dla kogo jest Bedlam?

Dla ludzi, którzy cenią sobie komfort i wysokiej jakości amortyzację. Zdecydowanie są też dla ludzi, którzy sporo biegają i robią dystanse... ja robię średnio 80km tygodniowo. Na koniec z czystym sumieniem polecam i jeszcze raz polecam. Myślę, że cena, mimo iż nie mała, jest adekwatna do jakości, którą zapewnia Brooks.

Renata Romaniuk
@parirunfajterka

Sprawdź ofertę Brooks Bedlam

Brooks Bedlam - oferta
 BLOGUdostępnij na facebooku