Produkcja biustonosza sportowego

Biustonosze sportowe są podstawą garderoby aktywnej kobiety – są tak samo ważnej jak Twoja wierna para butów do biegania. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, co dzieje się podczas produkcji biustonosza sportowego? 

W Brooks, zespół wysoko wyszkolonych osób stara się dla Ciebie każdego dnia abyś mogła całkowicie zapomnieć o biustonoszu sportowym i po prostu cieszyć się treningiem. Porozmawialiśmy z naszym starszym menadżerem Brooks w firmie Bra Development, Laurą Madden, aby dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się w trakcie tworzenia biustonosza sportowego.
Przeczytaj pierwszą część artykułu aby dowiedzieć się więcej.

Brooks lub Moving Comfort? Co za różnica?

Ciekawostka: Moving Comfort i Brooks są częścią tej samej firmy od 2004 roku i razem byli odpowiedzialni za wiele ulubionych stylów w naszej linii. Kiedy zmieniliśmy nazwę z Moving Comfort, po prostu przenieśliśmy style do marki Brooks. Nawet po zmianie logo nasz cel zawsze pozostał taki sam. Skupiamy się na tworzeniu biustonoszy, które umożliwiają wszystkim kobietom bycie aktywnym. Ponieważ Brooks i Moving Comfort mają długą historię razem, większość naszego zespołu zajmującego się rozwojem biustonosza to te same twarze.

Jak stworzyć biustonosz?

Stworzenie nowego biustonosza wymaga odrobiny nauki i odrobiny sztuki. Jeśli chodzi o zupełnie nowy styl biustonosza, mój zespół (Development) współpracuje z zespołami ds. Zarządzania linią produktów, projektowaniem i materiałem, a proces tworzenia rozpoczyna się prawie 2 lata przed założeniem biustonosza. Tworzenie każdego biustonosza jest wyjątkowe - tak jak sam biustonosz - zazwyczaj wykonujemy następujące czynności:

 

  1. Pierwszym krokiem jest zrozumienie potrzeb konsumentów. Aby to zrobić, rozmawiamy z aktywnymi kobietami.   Przeprowadzamy badania dotyczące komfortu i wsparcia oraz śledzimy różne trendy.
  2. Po zidentyfikowaniu potrzeb, które chcemy rozwiązać, współpracujemy z naszym zespołem zarządzania linią produktów, aby określić specyfikacje biustonosza, takie jak poziom wsparcia, zakres rozmiarów itp.
  3. Z tymi wszystkimi szczegółami opracowaliśmy brief i rozpoczęliśmy proces projektowania. Jest to wspólny wysiłek pomiędzy Projektowaniem, Programowaniem i naszymi Fabrykami, w którym wypróbowujemy kilka opcji testowania estetyki i funkcjonalności.
  4. Po zatwierdzeniu projektu ruszamy pełną parą z rozwojem - zatwierdzając podstawowy (pierwszy) rozmiar i sortowanie (tworząc wszystkie rozmiary w zakresie). W każdym punkcie przeprowadzamy testy zużycia i dla niektórych stylów, testy laboratoryjne, aby zapewnić poziom wsparcia, a także zaspokojenie potrzeb związanych z komfortem.

Juno stanik sportowy


 Branża biustonosza - w szczególności w zakresie doboru, dopasowania i technologii - stale się rozwija i te postępy pozwalają nam iść do przodu i nadal tworzyć produkty, które inspirują kobiety.

Jak ustalić, które staniki są aktualizowane i jakie będą te aktualizacje?

Mamy długofalową strategię tworzenia szerokiej gamy biustonoszy sportowych, które obejmują wszystkie potrzeby kobiet w zakresie wielkości, stylu i doświadczenia. Kiedy patrzymy na naszą linię co sezon, wszystkie decyzje podejmowane są w oparciu o ten nadrzędny cel. Aby osiągnąć ten cel, staramy się oferować co najmniej jeden nowy styl w każdym sezonie, a także asortyment nowych kolorów i nadruków. Dla każdego stylu zidentyfikowaliśmy kadencję aktualizacji w oparciu o doświadczenie, jakie styl zapewnia aktywnym kobietom.