Gdy na początku roku szukaliśmy wśród wydarzeń w kalendarzu imprezy sportowej, którą chcielibyśmy wesprzeć swoją obecnością to imprezy z serii Garim Iron Triathlon były jednym z naszych pierwszych wyborów.
Po pierwsze dlatego, że naszymi klientami coraz częściej są triathloniści z czego bardzo się cieszymy i chcielibyśmy wyjść im na przeciw.
Po drugie dlatego, że cykl GIT i firma, która go tworzy - Labosport, są dla nas wzorem profesjonalizmu i zaanagażowania.
W dniach 15-16 maj  mogliście nas spotkać w Żyrardowie, na inauguracji X Edycji Garmin Iron Triathlon.


Podczas TRI w Żyrardowie udział brało dwóch naszych Ambasadorów - Kasper Tochowicz (biegający w Hyperionach Elite 2) i Sergiusz Sobczyk (Hyperion Tempo) - obaj na dystanie 1/4 Ironman.


Kasper zakończył rywalizację na VI miejscu open i II w kategorii wiekowej M25, Sergiusz był IX miejscu open i II w kategorii wiekowej M30.

Pochwalimy się również, że pierwszy na dystansie 1/8 był Tomasz Marcinek, również biegnący w naszych Hyperion Elite 2.Kolejne imprezy z cyklu, na których nas spotkacie, a my chętnie przy kawie opowiemy wam o naszych butach to:

23.05 - Płock
05.06 - Stężyca
13.06 - Ślesin
27.06 - Blachownia k. Częstochowy
11.07 - Syców k. Wrocława
18.07 - Elbląg
25.07 - Gołdap
22.08 - Brodnica
19.09 - Nieporęt - FINAŁ CYKLU

Zapraszamy na nasze stoisko!!!