Który stanik rozwijał się najdłużej ?

 

Juno i Embody były długofalowymi inwestycjami dla naszego zespołu.
Juno od lat jest bestsellerem, więc chcieliśmy mieć pewność, że zapewniamy kobietom to samo wspaniałe doświadczenie, jakiego oczekują od tego stylu, jednocześnie poprawiając ich doświadczenie. Wiedzieliśmy, że ubieranie jak i zdejmowanie Juno może być dużym ćwiczeniem, a stanik ma pewne cechy (takie jak klejenie), które mogą przyczynić się do otarcia. W miarę polepszania technik spajania, oraz bardziej wyrafinowanych dostępności tkanin, mogliśmy złagodzić odczucie Juno, aby zmniejszyć otarcia i umożliwić bardziej efektywne uformowanie miseczki na piersi, aby zapewnić lepsze wsparcie w bardziej naturalnym i sympatycznym dopasowaniu. W rzeczywistości czekaliśmy dodatkowy rok zanim wprowadziliśmy Juno.
Dodatkowy rok aby umożliwić kolejne badania zużycia i badania biomechaniczne w naszym laboratorium.
Uznanie również zajęło dużo czasu, aby rozwinąć się szczególnie ze względu na zakres rozmiarów. Po raz pierwszy stworzyliśmy stanik, który trafił do przedziału DD-G. Prace nad projektem Embody rozpoczęły się od grup fokusowych w 2013 roku, które bezpośrednio informowały o stylu, który wprowadziliśmy w 2016 roku. To, czego nauczyliśmy się dzięki kontaktowi z konsumentem i opiniom na temat tego stylu, nadal informuje nas, w jaki sposób opracowujemy szerszy zakres rozmiarów, w tym w jaki sposób podchodzimy do zwiększania rozmiarów w istniejących stylach - Juno, Fiona, Rebound Racer i dodawaniu UpHold do linii dla F18.

Juno był ulubieńcem fanów! W jaki sposób Twój zespół podjął decyzję o aktualizacji tego ukochanego stylu? Jak wybrałeś funkcje do aktualizacji?

Nawet ulubione fanki zasługują na małą uwagę od czasu do czasu! Właśnie wtedy, gdy Juno wystartowała w 2010 roku, zaczęliśmy aktywnie szukać informacji zwrotnych, aby dowiedzieć się w jaki sposób możemy przenieść ten styl do przodu i wykorzystać wiedzę aby udoskonalić model Juno.
Każda aktualizacja, którą wprowadziliśmy do Juno, miała za zadanie odpowiedzieć na konkretne opinie lub upewnić się, że wykorzystujemy najnowsze innowacje, aby poprawić dotychczasowe doświadczenia.

 

  • Lżejsze miseczki: słyszeliśmy od kobiet, że miseczki w oryginalnej Juno były ciężkie, sztywne i zbyt grube. Przez lata testów zidentyfikowaliśmy nowy materiał, który uszczuplił miseczki i zapewnił, lepsze dopasowanie się do osoby, a jednocześnie większe wsparcie. Nowa tkanina jest również bardziej miękka w dotyku, co stanowi dodatkowy bonus!

 

  • Nowy dekolt: Aby stworzyć oryginalny dekolt w szpic, musieliśmy dodać ścieg do środkowego frontu, który słyszeliśmy podrażniał niektóre kobiety. W oparciu o te opinie, zaktualizowaliśmy dekolt, aby uzyskać bardziej komfortowe wrażenia.

 

  • Wąskie paski: kiedy aktualizowaliśmy Juno w 2017 r., Zrobiliśmy paski węższe, aby łatwiej było zakładać i regulować Juno, ale po otrzymaniu informacji zwrotnej uświadomiliśmy sobie, że kobiety uwielbiają szersze paski.

Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy bardzo podekscytowani aktualizacją Juno, ale również zdajemy sobie sprawę, że jest delikatniejszy, znacznie bardziej miękki i lżejszy niż wcześniej (co jest celowe!).
Przed zakupem nowego modelu zmierz się dokładnie i przymierz nowy Juno ponieważ rozmiarówka mogła ulec zmianie, a najważniejszy jest komfort dopasowania.Stanik Juno szaryWiele biustonoszy w linii posiada paski regulowane z przodu. Dlaczego ich używasz? Jakie korzyści zapewniają?

Świetne pytanie! Przodujące zamknięcie na rzep jest w rzeczywistości bardzo wyjątkowe dla naszej marki i czasami kobiety są nieufne. Dostajemy wiele pytań o to, czy ta funkcja regulacji zapewnia odpowiednie wsparcie i / lub czy będzie się dławiła. Cały nasz asortyment staników przechodzi szeroko wiele testów, więc możesz mieć pewność, że ta funkcja przeszła wiele rund aktywności! Paski z regulacją z przodu oferują także wiele korzyści, w tym łatwą regulację ruchową, możliwość zwiększania lub zmniejszania w zależności od ciągłej fluktuacji sutków i to doskonałe narzędzie, gdy kobiety karmią piersią. Chociaż uwielbiamy tę funkcję, uważamy również, że ważne jest, aby zapewnić inne  opcje i style z samodopasowującymi się paskami (HotShot), fiszbinami (FastForward, Maia) i bez dodatków (UpRise, UpLift, UpHold).


Dlaczego używasz różnych zamknięć w różnych stylach? Jakie są różnice między nimi?

Różne zamknięcia tylne dotyczą osobistych preferencji. Haczyk i oczko są świetne, ponieważ zapewniają indywidualne dopasowanie, jednak wiemy, że niektóre kobiety wolałyby łatwe włączanie i wyłączanie niż regulacje, w takim przypadku idealne jest zamknięcie z tyłu haka. Na drugim końcu spektrum słyszeliśmy, jak niektóre kobiety mówią nam, że nie chcą żadnego zapięcia. Ogólnie rzecz biorąc, chcemy dać jak najwięcej opcji, tak aby kobiety mogły wybrać to, co jest dla nich indywidualnie najlepsze.Jak dodać wsparcie podczas tworzenia biustonosza sportowego?

Tworzenie wsparcia w biustonoszu sportowym rozpoczyna się od wzoru, który jest w istocie szkicem używanym do szycia. Możesz tworzyć dopasowanie i wsparcie na wiele różnych sposobów poprzez kreatywne cięcie wzorów i równoważenie różnych materiałów i komponentów. Zaczynamy od preferencji wsparcia, aby nie nadpisywać stylu lub nie dodawać czegoś, czego konsument by nie chciał.

 

Jaka jest twoja ulubiona część twojej pracy?

Uwielbiam pracować z moim zespołem i nawiązywać kontakty z konsumentami. Współpracuję z niesamowitym zespołem kobiet, które pasjonują się tym, co robimy i dzielą się moją miłością z bezpośrednią współpracą z konsumentami. Pod koniec dnia chcemy zbudować niesamowite biustonosze, które naprawdę się rezonują. Moment w którym trochę zmieniasz czyjeś życie bo wychodzi i jest aktywny i zadowolony to super uczucie.
Równie ważne jest zbieranie informacji zwrotnych, gdy nasze biustonosze po prostu nie działały tak, jak ktoś się spodziewał. Uwielbiamy zbierać opinie i analizować szczegóły, aby zrozumieć, co możemy zrobić inaczej w następnym projekcie. Praca nad biustonoszami to niesamowicie osobista podróż dla nas wszystkich w zespole!