• Kim jesteśmy

BROOKS RUNNING,
PONAD 100 LAT BIEGOWEJ HISTORII CZŁOWIEKA

Brooks (rok założenia: 1914) to historia biegania, biegaczy. Ludzi i ich pasji, która przyczyniła się do stworzenia technologii dającej wsparcie milionom sportowców. Naszą markę reprezentuje m.in. guru światowego ultramaratonu, Scott Jurek.

Sprzęt jest projektowany i badany w kameralnej siedzibie firmy w Seatlle. A pracownicy to w zdecydowanej większości biegacze. Dzięki temu otrzymujesz sprzęt stworzony przez biegaczy dla biegaczy.

Brooks to również, a może przede wszystkim, rozwój nauki. Prof. Dr. Gert-Peter Brüggemann i Prof. Dr. Joseph Hamil – dwóch największych światowych ekspertów w dziedzinie biomechaniki, poświęciło 30 lat swojej pracy i życia, aby zgłębić tajniki motoryki ruchu człowieka i zapewnić biegaczom niezbędne wsparcie. A w rezultacie stworzyć technologie, które "pakujemy" wewnątrz każdego modelu.

W tej chwili za oceanem (USA) stanowimy drugą siłą na rynku biegowym, a jako marka specjalistyczna jesteśmy najczęściej wybierani przez profesjonalnych biegaczy i triathlonistów. W Polsce rozbudowujemy ofertę specjalistycznego sprzętu do biegania od 2008 roku. Do codziennego życia przemycając hasło "Run Happy", które jest naszą filozofią: żyj tak jak biegasz, z uśmiechem na ustach.

Nasze przekonania

Pytanie nie ma znaczenia,
odpowiedź jest zawsze ta sama
- BIEGAJ.

Cokolwiek robisz, gdziekolwiek jesteś, kiedy biegasz uwalniasz się od spraw, które Cię blokują. Odkryj swoją drogę do prawdy i radości.

Bieganie sprawia,
że dzieją się dobre rzeczy.

To najlepszy i najbardziej uzależniający sport jaki poznał świat. Dodaje pewności i optymizmu. Przywraca wiarę w siebie. Potrafi zmienić wszystko.

Tutaj w Brooks robimy tylko jedno.

Tworzymy najlepszy sprzęt do biegania na świecie. Nic więcej. Nic mniej. Każdy projekt i wybór konstrukcji to odpowiedź na potrzeby biegaczy i doznania jakich pragną w biegu.

Wiemy co to znaczy biegać.
Łączymy to ze sztuką i nauką.
Jesteśmy w tym ekspertami.

Dogłębne badania biomechaniczne sprawiają, że tworzone dla Ciebie produkty to innowacyjność stawiająca na dopasowanie, bieg, styl i osiągi Twojego sprzętu do biegania.

Troszczymy się o każdy detal.

Tak jak Ty, my również jesteśmy biegaczami. Twoje potrzeby, marzenia, poświęcenie dla biegania, Twoja forma i samopoczucie - chcemy wiedzieć o tym wszystkim. Gdy biegasz, czujesz, że żyjesz. My też.

Rozumiemy Cię.

Może i nie zwrócisz uwagi na to jak precyzyjnie wyżłobiona jest podeszwa Twojego buta, może nigdy nie zastanawiasz się nad zaawansowaną technologią materiału kurtki, w której Twoje ciało może swobodnie oddychać. Ale to właśnie setki tych małych rzeczy czynią Twoje ubrania i akcesoria wyjątkowymi. Zasługujesz na nie wszystkie.

Żyjemy, pracujemy i biegamy.
Wszyscy jesteśmy częścią tej globalnej społeczności.

Ziemia to nasz plac zabaw. Ponad 100 milionów ludzi biega na zewnątrz więc musimy dbać o świat, który wspólnie dzielimy. Chcemy znać powody dla których ludzie chodzą biegać.

Twój dzień jest lepszy gdy idziesz biegać.

Bez względu na Twoją szybkość, styl i miejsce, w którym zaczynasz, gdy biegasz kończysz zawsze szczęśliwy i zadowolony. Dla Brooks właśnie to uczucie jest celem. Robimy wszystko aby zainspirować Cię do biegania i aktywności.